Deze week ontving ik het heugelijke nieuws, dat één van mijn sieraden, gebruikt gaat worden voor opnames van de Nederlandse tv serie “Commando’s”.

Een bekende Nederlandse kostuum ontwerper heeft mijn winkel op Etsy gevonden en vroeg mij vier van dezelfde ketting te maken. Eén van de commando’s gaat deze halsketting dragen.

Er ging van alles door mij heen toen ik het hoorde, want voor mij is dit een grote droom die uit komt. Groot feest hier in huis, want één van mijn sieraden worden gedragen in films of series getoond op het grote witte doek 🙂

Bruin leren halsketting met een enkele bruin robuuste houten kraal
Dit is het origineel waar ik er vier van moest maken, omdat het om pittige opnames zouden gaan en er wel eens iets van stuk kan gaan.

 

Brown handmade leather necklaces with a single wooden bead television serie Commando's NPO3
Dit zijn de vier halskettingen geworden

 

Meer sieraden van Aparticle Kunst en Sieraden te Zwolle vindt u in haar Etsy winkel: JHFWBeadsAndFindings

Kijk voor meer informatie over de serie “Commando’s” op nu.nl

 

 

Advertentie